Новини будівництва ЖК «Лавандовий» жовтень 2022

ЖК «Лавандовий»

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК «Лавандовий» виконуються роботи:

  • Будинок 1: Завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Покрівлю влаштовано на 75%. Завершуються роботи з встановлення віконних конструкцій, вітражні конструкції готові на 20%. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність — понад 50%. Тривають роботи з монтажу металевих огороджень балконів (виконано 25%), а монтаж металевих огороджень сходових майданчиків холодних переходів виконаний на 55%. Тривають роботи зі встановлення систем опалення, водопроводу та каналізації. Системи електропостачання прокладені на майже 40%, протипожежного захисту майже на 70%, а слабострумних мереж майже на 75%. Ведуться роботи з монтажу ліфтового обладнання. Виконані на 65%. Стяжка готова на 55%. Ведуться роботи з монтажу обладнання насосної станції. Готовність — 90%. Ведуться роботи з монтажу обладнання ІТП. Готовність — 95%.
  • Будинок 2: Завершені роботи з влаштування каркаса. Влаштування стін та перегородок виконане на понад 85%. Ведуться роботи з монтажу віконних конструкцій. Готовність — 20%. Розпочато роботи по влаштуванню покрівлі.

ЖК «Лавандовий»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Лавандовий». ЗАБУДОВНИК - компанія Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 3. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.