Новини будівництва ЖК «Львівська Площа» січень 2022

ЖК «Львівська Площа»

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що в другій черзі ЖК «Львівська Площа» завершується облицювання підлоги плиткою в МЗК. 

  • Паралельно в першій секції фахівці виконали стояки водопостачання та каналізації, завершено оздоблення технічних приміщень, змонтовано поверхові електричні щити з лічильниками обліку.
  • Також повідомляється, що в другій секції виконано горизонтальну розводку системи опалення та електропостачання, облаштовано систему димовидалення і пожежогасіння.
  • У паркінгу виконується монтаж інженерних мереж, зроблено цегляну кладку інженерних надбудов. Тривають роботи з влаштування благоустрою прибудинкової території.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Львівська Площа». Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Кудрявська, 24а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15; 4 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.