Новини будівництва ЖК «Львівська Площа» вересень 2022

ЖК «Львівська Площа»

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що в другій черзі ЖК «Львівська Площа» встановлені перила на холодних переходах і балконах та залиті стяжки на холодних переходах, відкритих балконах, і в комерційних приміщеннях. Про це повідомив керівник будівництва.

Паралельно виконується укладання тротуарної плитки, готовність 80%, завершується фарбування підпірної стіни. Майстри повністю закінчили усі сантехнічні роботи в квартирах, проводять підключення ТП (трансформаторну підстанцію), на постійну основу, монтаж системи вентиляції, димовидалення і пожежогасіння на фінальному етапі.

У паркінгу тривають електромонтажні роботи, виконується облаштування системи димовидалення і пожежогасіння, проводиться підготовка до залиття підлоги на -1 поверху. Монтаж технічних перестінок на -2 поверсі завершений.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Львівська Площа». Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Кудрявська, 24а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15; 4 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.