Новини будівництва ЖК MADISON GARDENS вересень 2022

ЖК MADISON GARDENS

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК MADISON GARDENS виконуються роботи:

  • Будинок 2 - Майже завершені роботи з влаштування «мокрого» фасаду. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу та каналізації, електропостачання виконані на понад 95%. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 85%. Ведуться роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 40%. Завершують роботи з монтажу обладнання помпової станції, готовність понад 90%. Монтаж інженерних люків виконаний на 85%. На фінальній стадії роботи з монтажу квартирних дверей.  
  • Будинок 3 - Роботи зі зведення стін та перегородок майже завершені. Покрівлю влаштували на 93%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на понад 35%. Роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій на фінішній прямій.Прокладання мереж електропостачання готове на понад 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації тривають.
  • Будинок 4 - Завершуються роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування покрівлі виконані на 95%, віконні конструкції встановлені на 85%. Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 50%, систем електропостачання на 45%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем слабострумних мереж на понад 30%. Влаштування стяжок виконане на 90%.

ЖК MADISON GARDENS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS. Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.