Новини будівництва ЖК Montreal House вересень 2022

ЖК Montreal House

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Montreal House тривають роботи.

  • Секція 1 - Розпочато роботи з влаштування вертикальних архітектурних елементів 16-го поверху. Готовність — 15%. Триває зведення цегляних стін та перегородок. Виконано 85%. Роботи з встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на понад 60%. В процесі влаштування вертикальних стояків водовідведення. Роботи виконані на 60%.Активно ведуться роботи з влаштування вертикальних стояків опалення поверху. Вони також виконані на понад 60%.
  • Секція 2 - Зведено 95% цегляних стін та перегородок. Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на 80%. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення. Ведуться роботи 3 влаштування гідроізоляції покрівлі. Виконані на 70%.
  • Секція 3 - Зведено 95% цегляних стін та перегородок. Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на 80%. Роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення виконані на 80%. Ведуться роботи 3 влаштування гідроізоляції покрівлі. Виконані на 50%.
  • Секція 4 - Роботи з влаштування вертикальних елементів 18-го поверху виконані на 50%. Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність майже 50%. На понад 60% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів житлових поверхів. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення. Виконані на 50%.
  • Секція 5 - Ведуться роботи з влаштування парапетних елементів 18-го житлового поверху. Готовність — 80%. Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність понад 65%. На 80% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів житлових поверхів. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення.

ЖК Montreal House

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Montreal House зводиться в динамічному та насиченому подіями  центральному районі столиці. Різноманітність форм, панорамні вікна, лаконічні деталі – ідеальні пропорції, що підкреслюють винятковий стиль життя, який панує в будинку. Комплекс складатиметься з одного будинку (поверховість 11-12, 16-17, 20) на 5 секцій та дворівневого підземного паркінгу.. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - ул. Антоновича, 83. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - ОлімпійськаПалац Україна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11,12,16,17,20; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.