Новини будівництва ЖК «Нова Англія» квітень 2022

«Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • Навколо усього комплексу проводяться роботи з влаштування ливневої каналізації та водопостачання.
  • У будинку «Лондон» (А-5) в 3-й секції тривають фасадні роботи, на завершальній стадії будівельні роботи в стилобатному паркінгу, де вже влаштовується виїзд з паркінгу та, нагадаємо, що завершені оздоблювальні роботи й розмітка.
  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) – тут вже завершені роботи з монтажу парапетів в усіх секціях будинку та йде підготовка до запуску оздоблювальних робіт у будинку.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) – тривають фасадні роботи. Продовжується кладка внутрішньоквартирних перегородок. Розпочато оздоблювальні роботи в МЗК і кладка вентканалів на даху будинку. Нагадаємо також, що у цьому будинку ведуться роботи із монолітної заливки стилобатного паркінгу та вже відновлено монтаж ліфтового обладнання.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) – завершено монтаж стінових модулів Royal House 9-го поверху 2-ї секції будинку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.