Новини будівництва ЖК НОВА АНГЛІЯ липень 2021

ЖК НОВА АНГЛІЯ липень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті  ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

“Манчестер”: завершено роботи над оздобленням 1 та 2 поверхів і вхідних груп на всіх секціях будинку зі сторони будинку «Брайтон» та «Лондон». Отже, масштабні роботи над влаштуванням фасадів будинку – завершено. В лоббі всіх секцій завершено декоративно-оздоблювальні роботи відповідно до дизайн-проекту. 

“Брайтон”: на покрівлі 2 секції завершуються роботи над утепленням, штукатуренням та фарбуванням стін технічних приміщень та блоків, роботи виконано на 97%. А на 1 секції йдуть роботи над утепленням покрівлі. На 3 секції виконано ліфтові пуско-налагоджувальні роботи і розпочато на 2 секції. В МЗК (коридори) всіх секцій завершено монтаж щитків і лічильників водо- та теплопостачання. На 2 та 3 секціях завершено влаштування стяжки підлоги 1 поверху, а на 1 секції роботи продовжуються. Також завершено дані роботи на цокольному поверсі, мінус 1-му, 1-3 секції. 

“Лондон”: на 3 секції завершено влаштування 14-го поверху стінових модулів тмRoyal House. Виконано монтаж вентблоків на 2 секції з 1 по 18 поверхи. Також виконано цегляну кладку міжкімнатних перегородок на 1 секції з 2 по 12 поверхи. На 1 секції приступили до цегляної кладки вентиляційних шахт. Продовжується монтаж вертикальних трубопроводів водо-, теплопостачання та каналізації, роботи на 2 секції виконано по 19 поверхи, а на 3 секції – по 11 поверхи. 

“Ньюкасл”: на 1 та 2 секціях йдуть активні роботи над зведенням 11 поверху стінових модулів тмRoyal House. На 3 секції завершено монтаж 7 поверху. Триває цегляна кладка міжкімнатних перегородок, роботи виконано на 1 та 2 секціях з мінус 2-го по 6 поверхи. 

“Лінкольн”: на 1 секції розпочато влаштування 1 поверху стінових модулів тмRoyal House. На 2 секції завершено роботи над армуванням та бетонуванням фундаменту, вже й розпочато армування вертикалів мінус 2-го поверху. 

Довідка СтройОбзор: ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ забудовник «Royal House»  АДРЕСА - О.Трутенко (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 33200 грн/м² ~ 1183 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 915600 грн ~ від $ 32641. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.