Новини будівництва ЖК НОВА АНГЛІЯ “Ньюкасл”: зведення 9 поверху завершено

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзору у компанії «Royal House» на об'єкті  ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

“Манчестер”: завершено влаштування фасадів всіх 3 секцій будинку, залишилось виконати оздоблення 1 та 2 поверхів і вхідних груп. В лоббі 2 секції виконано частину декоративно-оздоблювальних робіт відповідно до дизайн-проекту, а саме виготовлено і влаштовано вивіску та освітлення на декоративній стіні з озелененням. 

“Брайтон”: на покрівлі 2 секції завершуються роботи над утепленням, штукатуренням та фарбуванням стін технічних приміщень та блоків, роботи виконано на 92%. На 3 секції тривають ліфтові пуско-налагоджувальні роботи. А на 1 секції розпочато монтаж ліфтових дверей. В МЗК (коридори) йде активний монтаж щитків і лічильників водо- та теплопостачання, роботи виконано на всіх секціях з 2 по 17 поверхи. 

“Лондон”: на 2 секції завершено монтаж 21 поверху стінових модулів тмRoyal House та дахових парапетів. На 3 секції завершено влаштування 12-го поверху. Виконано монтаж вентблоків на 1 секції з 1 по 18 поверхи, на 2 секції з 1 по 16 поверхи. Виконано цегляну кладку міжкімнатних перегородок на 1 секції з 2 по 10 поверхи. 

“Ньюкасл”: на 1 та 2 секціях завершено зведення 9 поверху стінових модулів тмRoyal House. На 3 секції завершено монтаж 4 поверху. Триває цегляна кладка міжкімнатних перегородок, роботи виконано на 2 секції з мінус 2-го по 5 поверхи. 

“Лінкольн”: на 1 секції завершуються роботи над влаштуванням вертикалів мінус 2-го поверху, також виконується перекриття цього поверху. 

Довідка СтройОбзор: ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ забудовник «Royal House»  АДРЕСА - О.Трутенко (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 34375 грн/м² ~ 1225 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 978 750 грн ~ від $ 34893. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.