Новини будівництва ЖК “Новопечерські Липки” 7-ї черги вересень 2021 (відео)

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One development на вулиці спека, але роботи на будівельному майданчику 7-ї черги ЖК “Новопечерські Липки” (проектні будинки №№ 1,2,3,4) триває згідно з графіком.

– Будинок №1. Завершуються роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні останнього 20-го поверху. Встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків досягло 17 поверху.  Тривають роботи з монтажу направляючих для утеплення, гідроізоляції будинку і навісного вентильованого фасаду. Розпочато роботи з кріплення захисної геомембрани.

– Будинок №2. Моноліт будівлі «зріс» до 22 поверхів з 24. Ведуться подальші роботи зі зведення каркаса будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 15 поверху. Триває встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 13 поверху. Продовжується монтаж напрямних для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку.

– Будинок №3. Продовжуються роботи з будівництва монолітного каркасу будівлі на передостанніх 22-23 поверхах з 24. Паралельно тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 16-19 поверхів.

– Будинок №4. Завершуються роботи з монтажу направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку. Продовжується монтаж геомембрани на фасаді будинку. Ведеться монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 1-19-го поверхів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Новопечерські Липки» забудовник City One Development АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 70600 грн / м² ~ 2644 $ / м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3410000 грн ~ від $ 127753. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 - 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.