Новини будівництва ЖК Оk’Land липень 2022

ЖК Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, на об'єкті ЖК Оk’Land в третьому будинку першої черги майже завершено прокладання електричних кабелів у квартири та оздоблення підлоги в МЗК. Паралельно ще триває облаштування ліфтових порталів.

В другому будинку в секціях 2.1, 2.2 та 2.3 продовжуються фасадні роботи, в секціях 2.1 та 2.2 завершуються електромонтажні роботи і укладання плитки в МЗК. Ліфти встановлюються в секціях 2.3 та 2.4. Утеплення фасаду й встановлення дверей холодних переходів проводиться в секції 2.4.

В першому будинку в секції 1.1 завершено кладку внутрішніх та зовнішніх стін. В 1.2 мурування внутрішніх і зовнішніх стін триває. В секції 1.3 стіни муруються на 25 поверсі. В секції 1.4 триває монтаж вікон.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.