Новини будівництва ЖК «Причал 8» квітень 2021

ЖК «Причал 8» квітень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Причал 8» (за адресю: вул. Канальна, 8. На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу) виконуються роботи:

Будинок №1
Секція №1 - Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на 85%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на понад 70%.

Секція №2 - Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 85%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на 80%.

Секція №3 - Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (60%) та фасади (60%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 55%.  

Секція №4 - Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування підходять до логічного завершення. Тривають роботи з влаштування покрівлі (50%) та фасадів (25%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 55%.

Секція №5 - Влаштування моноліту 16-го поверху та проведення кладки стін на рівні 11-го поверху.

Секція №6 - Влаштування моноліту 16-го поверху та кладка стін на рівні 9-го поверху.

Секція №7 - Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 8-го поверху.

Паркінг - Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — 80%.

Будинок №2
Секція №8 - Влаштування котловану виконане на 95%. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №9 - Влаштування котловану виконане на 95%.

Секція №10 - Влаштування котловану виконане на 80%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Причал 8» забудовник «Інтергал-Буд» АДРЕСА - вул. Канальна, 8. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - ОсокоркиПозняк. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 23250 грн/м² ~ 828 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1041600 грн ~ від $ 37133. ПОВЕРХОВІСТЬ - 20,22,24; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.