Новини будівництва ЖК Q-SMART вересень 2022

ЖК Q-SMART

Як повідомили СтройОбзор у компанії Edelburg Development на об'єкті ЖК Q-SMART виконуються роботи:

Перший будинок (1-2 секції)

  • В обох секціях було завершено встановлення вікон, монтаж балконних огорож та утеплення стін мінераловатними панелями. Наразі виконані всі фасадні роботи.
  • У Секції 1 завершились роботи з розведення інженерних мереж і виконана стяжка підлоги з 3-го по 6-й поверх включно.
  • У Секції 2 виконані роботи з розведення інженерних мереж і розпочались підготовчі роботи для заливки стяжки підлоги.

ЖК Q-SMART

Другий будинок (3 секція)

  • Було завершено скління квартир, монтаж балконних огорож і утеплення стін мінераловатними панелями. Продовжуються фасадні роботи. На завершальному етапі роботи з розведення інженерних мереж і розпочались підготовчі роботи для заливки стяжки підлоги.

Третій будинок (4-5 секції)

  • У Секції 4 було завершено скління квартир, монтаж балконних огорож і утеплення фасаду. У Секції 5 було завершено виконання плити покриття 6-го поверху та кладка стін з 2-го по 6-й поверхи. В цьому будинку також ведуться фасадні роботи.

В усіх 3-х будинках підготовдений армопояс фронтону.

Ми будемо й надалі докладати максимум зусиль, щоб пришвидшити будівництво і хочемо просити вас поставитись з розумінням і продовжити сплачувати платежі по розтермінуванню.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Q-SMART. ЗАБУДОВНИК - Edelburg Development. АДРЕСА - ул. Оноре де Бальзака, 11. РАЙОН- Деснянський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - стоянка, підземна.