Новини будівництва ЖК RIVERDALE вересень 2022

ЖК RIVERDALE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Perfect Group на об'єкті ЖК RIVERDALE виконуються роботи:

  • Будинок №1: Секція 1 — Пальове поле майбутньої секції виконане на 100%. Секція 5-6 — Завершене виконання ростверку (верхньої частини пальового фундаменту). Проєктна міцність бетону досягла понад 80%.
  • Будинок №8: Секція 1 — Роботи з армування майбутніх плит перекриття на рівні 3-го поверху - виконані. Бетонні роботи на рівні 30го поверху виконані на 70%. 2-3 секції — Завершення спорудження майбутньої арки над 2-м поверхом та бетонних робіт на рівні елементів перекриття 2-го поверху. Секція 4 — Бетонування вертикальних конструкцій та елементів 6-го поверху виконано на 50%.
  • Виконуються роботи з підготовки фундаменту для встановлення 3-го баштового крану на будівельному майданчику для зведення будинку №1.

ЖК RIVERDALE

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК RIVERDALE. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - просп. Голосіївський, 6. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Деміївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКУВАННЯ - підземна.