Новини будівництва ЖК Русанівска Гавань серпень 2023

Русанівска Гавань

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на об'єкті ЖК Русанівска Гавань у будинку № 13-17 триває етап монолітних робіт.

  • У секції № 15: забетонували плиту перекриття над підвальним поверхом; розпочали армування та бетонування вертикальних конструкцій 1 поверху.
  • У секції № 16 армували й бетонували плити перекриття над підвальним поверхом.
  • У секції № 17: бетонували вертикальні конструкції підвального поверху; армували плити перекриття над підвальним поверхом.
  • Загальний обсяг монолітних робіт, виконаних у липні, становить 561,7 м3. Ми працюємо, щоби ви змогли милуватися краєвидами Дніпра та Києво-Печерської лаври, проводити незабутні вечори з близькими, насолоджуватися помешканням у сучасному та функціональному будинку з виходом до води — одним словом, жити у своїй стихії. Адже ви на це заслуговуєте.

Русанівска Гавань

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Русанівска Гавань. ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Евгена Маланюка (Сагайдака), 101. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Лівобережна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25-26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підзимнє.