Новини будівництва ЖК «Сирецькі Сади» квітень 2021

ЖК «Сирецькі Сади» квітень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Сирецькі Сади» (за адресою: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г. «Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9) виконуються роботи:

Будинок №5 - Тривають роботи з благоустрою.   

Будинок №6 - Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 10-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 40%.

Будинок №7 - Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 15-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 5-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.  

Будинок №8 - Триває монтаж вікон — відсоток виконання 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 70%. Штукатурка стін виконана на 90%, влаштування стяжки на 30%, прокладання систем електропостачання на 80%. Улаштування покрівлі виконано на 80%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 50%. Продовжуються роботи з встановлення дверей.

Будинок №9 - Завершили влаштування котловану.  

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Сирецькі Сади»  забудовник компанія «Інтергал-Буд» АДРЕСА - вул. Маршала Гречко, 10б. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24600 грн/м² ~ 877 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 909 150 грн ~ від $ 32411. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 14, 16, 24; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.