Новини будівництва ЖК «Сирецькі Сади» січень 2021

ЖК «Сирецькі Сади» січень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті «Сирецькі Сади» роботи в перших чотирьох будинках комплексу завершені! Будинки №5, 6, 7 та 8 знаходяться у процесі будівництва.

Будинок 5 - Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів завершені. Роботи з організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. 

Будинок 6 - Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 6-го поверху. У підвалі проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли. 

Будинок 7 - Влаштовано монолітний каркас на рівні 17-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 80%.

Будинок 8 - Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 22-го поверху. Проводиться монтаж вікон на рівні 15-го поверху. 

Довідка СтройОбзор: ЖК Сирецькі сади будується по вул. Маршала Гречко, 10б. Комплекс Сирецькі Сади матиме свою зелену територію дозвілля і відпочинку: сквери та зелені зони, авторський ландшафтний дизайн, сад кованих дерев, фруктові сади і сад плакучих дерев, сухий струмок, водойма з декоративним містком.

Середня ціна - 24 000 грн/м2