Новини будівництва ЖК Sky Avenue серпень 2022

ЖК Sky Avenue

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК Sky Avenue, (за адресою: вул. Народного Ополчення, 3) у комплексі планується 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій, завершено.

Загалом за цей період було виконано наступне:

  • Відновлення благоустрою після військових та завершення зон перед ТП/РП та навколо серверної.
  • Відновлення оздоблення після перебування військових та завершення ремонтів в квартирах з чистовим оздобленням.
  • Виготовлення склопакетів та дверних конструкцій після перебування військових.
  • Прибирання будинку після перебування військових та виправлення інших наслідків.
  • Роботи з гідравліки та пусконаладки інженерних систем ВК та опалення. 
  • Поставка та монтаж корзин кондиціонерів. 
  • Пусконалагоджування системи напівавтоматичного поливу газонів та зовнішнього освітлення.
  • Прокладка перспективних зовнішніх мереж для наступних черг, щоб завершити благоустрій в зоні ТП/РП та серверної.

Раді повідомити, що були завершені роботи по системам пожежної безпеки та блискавкозахисту у секціях 1 та 2. В секціях 3-5 — роботи наближаються до фінішної прямої. Також завершились монтажні та пусконалагоджувальні роботи по слабоструменевим мережам контролю доступу, відеонагляду та оптоволоконній мережі, комутації серверної. 

Крім того, з 1 липня відновлено процес пред'явлення квартир інвесторам генпідрядником та виправлення зауважень. Станом на 27 липня 98 квартир передано під заселення, що становить 23% від загальної кількості квартир, які підлягають передачі.

З 18 липня секції 1,2 передані ЖЕКу на обслуговування для заселення мешканців. Передача секцій 3,4,5 планується на кінець вересня-початок жовтня 2022 року (пред'явлення та виправлення зауважень з боку інвесторів вже ведеться).

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Sky Avenue забудовник «Інтергал-Буд» АДРЕСА - вул. Народного Ополчення, 3. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16; 6 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.