Новини будівництва ЖК Sky Avenue січень 2022

ЖК Sky Avenue

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК Sky Avenue, (за адресою: вул. Народного Ополчення, 3) у комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій, завершено.

ЖК Sky Avenue

Будинок 2 - Влаштування котловану – завершено.

Секція № 1, 2, 3 - Завершено влаштування фундаменту. Влаштування монолітного каркасу підвалу і цоколю в 1 та 2 секції виконано на 50%.
Також завершено монтаж баштового крану в секції 1. Монтаж баштового крану в секції 3 виконано на 50%. 

Будинок 3 - Розпочато влаштування котловану. 

Паркінг - Завершено влаштування котловану. Наближається до завершення влаштування фундаментної плити та монолітного каркаса. Триває влаштування покрівлі та чистове оздоблення рамп з монтажем огороджень та навісів. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Sky Avenue забудовник «Інтергал-Буд» АДРЕСА - вул. Народного Ополчення, 3. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 37633 грн/м² ~ 1368 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1047200 грн ~ от $ 38083. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16; 6 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.