Новини будівництва ЖК “Star City” жовтень 2021

ЖК “Star City” жовтень 2021

Продовжуються роботи по зведенню нового житлового комплекса Star City,  у Дніпровському районі столиці по вул. Каунаській, 27:

  • будинок №1 виконуються монолітні роботи на рівні 19 поверху, цегляну кладку облаштовують на рівні 12 поверху.
  • будинок №2 і №3 монолітні роботи проводять на рівні 16 поверхах, цегляну кладку виконують на 7 поверхах.  
  • будинок №4 будівельник облаштовують моноліт на рівні 5 поверху, цегляну кладку виконують на 1 поверсі.
  • будинок №5 виконується моноліт на рівні 5 поверху, цегляну кладку облаштовують у підвалі.
  • будинок №8 виконуються роботи по облаштуванню котловану.
  • будинок №№ 1, 2 і 3 встановлюють вікна на рівні 5 поверхів, виконуються внутрішні перегородки та прокладання інженерних мереж.

ЖК Star City 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва. У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7. Забудовник BudCapital. АДРЕСА - вул. Каунаська, 27. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Харківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24096 грн/м² ~ 919 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 980168 грн ~ від $ 37408. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ - до 31.10.2021