Новини будівництва ЖК «Святобор Park Resort» січень 2024

Святобор Park Resort

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One Development на об'єкті ЖК «Святобор Park Resort» активно будуються ще 2 будинки у нових 6 та 7 чергах. Вже 3 будинки введено в експлуатацію та заселено.

  • 6 черга - В 3 секції облаштовано конструкції перекриття третього поверху та тривають роботи з бетонування вертикальних елементів. В 4 секції проводяться роботи з бетонування плити перекриття між 5 та 6 поверхами.
  • 7 черга - В секції 1 виконано бетонування плити перекриття між 10 та 11 поверхами. Виконуємо влаштування цегляної кладки на п’ятому поверсі в секціях 1 та 2. В секції 2 проводимо роботи з бетонування вертикальних елементів несучих конструкцій на 11 поверху. 3 секція зросла ще на один поверх – заливаємо плиту перекриття між 11 та 12 поверхами. Проводимо роботи з бетонування вертикальних елементів несучих конструкцій на 12 поверсі в 3 секції.

Святобор Park Resort

Довідка СтройОбзор: Новобудова  ЖК  Святобір Park Resort  забудовник  City One development  АДРЕСА -  вул. Верховинна, 28 . РАЙОН -  Солом'янський . МЕТРО -  Житомирська . Святошин . КЛАС-  бізнес. ПОВЕРХНІ - 12, 18, 26; 5 будинків. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.