Новини будівництва ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» травень 2021

ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» травень 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, продовжуються будівельні роботи.

Зокрема, триває зведення монолітного каркасу будівлі. Процес завершений вже приблизно на 20%.

Разом з тим було розпочато кладку внутрішніх стін та перегородок. Також ведуться роботи з монтажу сходових маршів та майданчиків, вони виконані на 10%.

Довідка СтройОбзор: ЖК «Вежа на Ломоносова» – це ЖК від BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме автономне опалення завдяки власній котельні та підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка. АДРЕСА - вул. Ломоносова, 33/43. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ - до 25.05.2021. УМОВИ ⚠