Підвищення цін на нерухомість виправдане: чому?

A NOVA HOUSE

За останній рік ціни на нерухомість у найбільших українських містах зросли на 12-18%.

Середня вартість квадратного метра в новобудовах Києва з травня 2020 року по квітень 2021 року піднялася з 29 тис. грн. до 34 тис. грн., свідчать дані порталу СтройОбзор.

Однією з причин такого здорожчання експерти називають скорочення частки житла економ-класу на користь класу «комфорт». У другій половині 2020 року частка житлових комплексів економ-класу знизилася з 15% до 6% від загальної пропозиції. Усі нові об'єкти, що анонсуються на ринку, належать до класів «комфорт» й «еліт», тоді як об'єкти економ-класу виводяться з ринку.

Новою тенденцією у сфері нерухомості є клубні будинки. Про них давайте детальніше.

Що таке клубний будинок

Будинок клубного типу – це особливий вид нерухомості, що кардинально відрізняється від багатоповерхівок.

Які переваги життя в клубному будинку:

  • Невелика кількість квартир. 
  • Наявність сервісної служби, а саме: консьєрж, додаткова охорона і лобі на першому поверсі. 
  • Підвищений рівень комфорту в самих квартирах: великі панорамні вікна, система “розумного дому”, автономні системи опалення і водопостачання, якість утеплення будинку.
  • Проба будівельних матеріалів. Вони проходять досить сувору перевірку перед початком будівництва, тож мешканці можуть бути впевненими в якості житла.
  • Розміщення в центральних районах міста із доступом до основних об’єктів міста.

Прикладом може слугувати серія будинків A NOVA HOUSE, один з яких уже збудовано на вул. Черняхівського, 19/9, від «Strelnikov Development Group». Ми звернули увагу на цю новобудову, тому що це сучасна стилістика й абсолютний комфорт.

A NOVA HOUSE

Три поверхи, де розміщено лише тридцять квартир, велика мансарда, лаунж зона на даху, обслуговування готельного класу. Площа помешкань варіюється від 21,59 м2 до 30,49 м2, а саме будівництво виконано на основі бетонно-монолітної технології з матеріалів преміальної якості. 

Скільки коштує квартира в клубному будинку

Ціни на квартири “клубів”, звісно ж, вищі, ніж на іншу нерухомість. Середня ціна за кв. м квартири в будинку клубного типу в Києві становить 50 тисяч гривень, у Харкові – 54 тисячі грн, в Одесі – 32 тисячі грн, а в Дніпрі – 28 тисяч грн.