Повідомлення для покупців квартир в будинку №13-17 «Русанівської Гавані»

Русанівска Гавань

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість у будинку №13-17 житлового комплексу ЖК Русанівска Гавань з 11 грудня 2023 року змінюється поточна базова ціна квадратного метру на залишок несплачених метрів для квартир, проданих за умовами розтермінування в період з 1 червня 2022 року по 1 листопада 2023 року.

Зміна застосовується для тих квартир, де розмір частини виплаченої вартості квартири не перевищує частку, з якої умовами договору фіксується вартість квадратного метру.

Русанівська Гаван

Вартість будівельних матеріалів і робіт зросла, тому ми реагуємо відповідно, щоб і надалі забезпечувати високу якість будівництва та виконувати свої зобов’язання, як надійний девелопер!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Русанівска Гавань. ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Евгена Маланюка (Сагайдака), 101. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Лівобережна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25-26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підзимнє.