Розпочато оформлення прав власності на квартири в ЖК Poetica

Poetica

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК POETICA розпочато оформлення прав власності на квартири.

До уваги інвесторів 3 та 4 секцій житлового кварталу Poetica. Раді повідомити вам, що розпочинається оформлення прав власності на квартири в нашому житловому комплексі. Тепер ви можете офіційно стати власниками своєї мрії - комфортної квартири в парковому кварталі Poetica.

Оформлення прав власності проводиться відповідно до всіх законодавчих вимог та норм. Наша команда експертів забезпечить вам професійну підтримку на кожному етапі процесу. Ви отримаєте всю необхідну документацію та консультацію щодо умов та процедур.

Довідка СтройОбзор: ЖК POETICA — це житловий квартал, що розташований у Шевченківському районі Києва. ЖК пропонує своїм клієнтам не тільки сучасну та екологічну архітектуру, але й двір без машин, дитячі та спортивні майданчики, пішохідні й велосипедні доріжки, цілодобове відеоспостереження у громадських місцях. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 25а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Шулявська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 20-24, 28; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.