Старт продажів нового будинку №27 в «Русанівській Гавані»

Русанівска Гавань

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на будівельному майданчику ЖК ЖК Русанівска Гавань розпочато продаж квартир у будинку №27, який розташований на першій береговій лінії Дніпра та має 80% видових квартир на Дніпро і правобережжя Києва.

Будинок складається з двох секцій по 26 поверхів, які ділять спільний двір на стилобаті з ландшафтним дизайном і зонами для відпочинку. Тут майбутні мешканці зможуть проводити свій вільний у колі друзів і рідних.

Зі стилобату передбачений приватний вихід на облаштоване узбережжя Русанівської протоки. Така близькість до Дніпра буде особливою перевагою для любителів активного відпочинку на воді. Зайняття SUP-серфінгом, каякінгом чи просто рибалка на спінінг стане постійною можливістю відчувати стихію та єдність з природою біля вашої домівки.

При ознайомленні з новою чергою потенційні покупці мають змогу особисто пересвідчитись у перевагах та особливостях проживання в «Русанівській Гавані» на прикладі вже побудованих і заселених будинків з внутрішньою інфраструктурою. Це дозволяє реально оцінити комфорт і якість життя в комплексі.

Станом на 15 січня 2024 року збудована каркасна частина будинку на рівні 6 поверху секції А та 4 поверху секції Б. Завершення будівельних робіт на будинку № 27 заплановано на 2 квартал 2026 року.

Русанівска Гавань

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Русанівска Гавань. ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Евгена Маланюка (Сагайдака), 101. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Лівобережна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25-26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підзимнє.