Старт продажу будинку №2.6 у комплексі Park Lake City VITA

комплексі Park Lake City VITA

Розпочато продаж квартир у будинку №2.6 комплексу бізнес-класу Park Lake City VITA! Це унікальний шанс придбати квартиру в одному з останніх будинків заміського комплексу!

Квартири з терасами та краєвидами на природу і власне озеро – тільки зараз за ціною від $1900 за м²! 

Будинок №2.6 розташований якомога далі від піщаного пляжу – найбільш шумної точки VITA. Тож ви завжди будете жити у затишку та спокої.

У PLC VITA все створено для того, щоб продовжувати мешканцям життя! Комплекс розташований за Києвом, у мальовничій локації, де легко насолоджуватись природою і свіжим повітрям.

Мешканці мають доступ до власного озера, де можуть кататись на SUP-бордах чи каяках, бігової доріжки навколо водойми, а також до всієї необхідної інфраструктури – магазини, кав'ярня, ресторан, дитячий садок та початкова школа.

Це один з останніх будинків Park Lake City VITA, тож встигніть стати власником затишної квартири мрії біля своєї водойми.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Park Lake City VITA. Забудовник DIM. АДРЕСА - село Підгірці, Обухівського району, Київської області. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 56871 грн/м² ~ 2158 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1798419 грн ~ від $ 68247. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 20 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.