Старт продажу квартир у ЖК "Оранжерея"

Оранжерея

Як повідомили СтройОбзор в компанії  Edelburg Development, на об'єкті ЖК "Оранжерея" - старт продажу квартир!

Житловий квартал «ОРАНЖЕРЕЯ» - це ревіталізація колишньої промзони, що на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших світових практик. Тут ми будемо будувати і розвивати життєвий простір за концепцією «місто в місті», яка виділяється своєю масштабністю, функціональністю і продуманістю. 

У найближчі 5-7 років тут з’явиться фактично новий житловий масив з усією необхідною інфраструктурою. У першій частині кварталу буде 6 сімнадцяти-поверхових будинків, які будуть єдиним цілим завдяки продуманій концепції житлового кварталу.

Працюючи над створенням проекту ми орієнтувались на тенденцію «здоровий урбанізм», яка сьогодні актуальна, як ніколи.  Природні кольори, ландшафтний дизайн території з великою кількістю дерев і ендемічних рослин, допоможуть кварталу асимілюватися з містом, забезпечуючи нерозривний зв’язок майбутніх мешканців з природою. 
«ОРАНЖЕРЕЯ» - це не просто багатоквартирні будинки, це ціле ком’юніті однодумців, які, як і ми «за» прогресивні цінності, трансформацію і розвиток міста. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Оранжерея". Забудовник Edelburg Development. АДРЕСА - вул. Миколи Василенка, 2. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Берестейська. КЛАС - комфорт. ПОЧАТОК РОБІТ - 4-кв 2023. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2025.