У Солом’янському ландшафтному парку розпочали висадку кленової алеї

МІСЬКБУДАЛЬЯНС

Забудовник ТОВ «МІСЬКБУДАЛЬЯНС» профінансував закупівлю алеї дерев та їх висадку, яку згідно договору виконують працівники КП УЗН Солом'янського району.

«Ми розпочали процес озеленення і покращення частини Солом’янського парку. Підписали договір з комунальниками Солом'янського району, закупили дерева та оплатили роботи з їх висадки. Через погодні умови, роботи триватимуть декілька днів. Цією ініціативою ми хочемо показати, що прагнемо зробити парк більш красивим, привабливим та комфортним для прогулянок», – зазначив представник забудовника.

МІСЬКБУДАЛЬЯНС

Після завершення робіт та облагородження місця висадки, парк отримає нові дерева – клени Фрімана Сієна та клени платановидні (гостролисті) кулясті. Це листопадні дерева середньої висоти, які мають густу і широку пірамідальну форму крони. Вони чудово підходять для міського озеленення, дають гарну тінь, восени мають ефектний колір листя. Стійкі і невибагливі в догляді. Ростуть у будь-яких видах ґрунту, витримують не тривалу посуху, морозостійкі.

Нагадаємо: раніше ТОВ «СМАРТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» (замовник) і ТОВ «МІСЬКБУДАЛЬЯНС» (забудовник), які ведуть будівництво поряд із парком, пообіцяли долучитися до робіт з оновлення зелених насаджень. Також, весною вони капітально відремонтують покриття доріжки, яке було зроблено з тимчасових матеріалів на час зимового періоду, яка веде у зелену зону.