У житловому комплексі «Лук’янівський каскад» урочисто відкрили відділ продажів

Лукьяновский каскад

28 серпня житловий комплекс «Лук’янівський каскад» відсвяткував відкриття відділу продажів. На свято були запрошені потенційні та чинні інвестори проєкту. Гості мали можливість детальніше познайомитися з умовами придбання квартир та пригоститися смаколиками з нагоди свята.  

Станом на сьогодні будівельники працюють над влаштуванням пальового поля під першу секцію будинку.

«Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу від «Інтергал-Буд» з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 15, 16 та 22 поверх. ЖК «Лук'янівський каскад» розташований в історичному центрі Києва за адресою: вул. Половецька, 4. Затишний та тихий район знаходиться поруч з центром та основними транспортними артеріями — станцією метро «Лук'янівська», вулицями Кирилівською, Глибочицькою та Нижній Вал. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися будь-якого місця столиці. На першому поверсі комплексу буде розташована вся необхідна інфраструктура: ТРЦ, бізнес-центр, ресторан, салон краси тощо.  

Більше інформації дізнавайтеся у відділі продажів: м. Київ, вул. Половецька 3/42 або за телефоном: (044) 232-94-59 та на сайті комплексу.