У ЖК «Паркове місто» відновлені будівельні роботи

ЖК «Паркове місто»

Як повідомили СтройОбзор у компанії UDP, що не зважаючи на руйнівні наслідки війни, які негативно впливають на усі господарські відносини та процеси у державі та бізнесі ЖК «Паркове місто» відновлює роботу!

Запуск процесів буде проходити поступово. Першочергово зусилля направлені на завершення робіт, яким заважала зимова погода, а саме - благоустрій території навколо зданого в експлуатацію будинку (7 черга будівництва), дані роботи запущені з травня. Наразі відновлюють роботу органи місцевого самоврядування, що робить можливим в найближчому майбутньому присвоєння поштової адреси будинку 7-ї черги. Після цього, за графіком, про який буде повідомлено окремо, відбудеться передача квартир власникам, які так чекають свої помешкання.

Водночас компанія працює над можливістю відновлення будівельних робіт по 9 черзі. Сьогодні це непростий процес через складнощі, пов’язані з дефіцитом та серйозним подорожчанням будівельних матеріалів, палива, проблем з організацією логістики, щоденною загрозою ракетних атак, наявністю будівельної техніки в м. Києві тощо. Велика кількість будівельників знаходиться в лавах Збройних Сил України. Пріоритет завдань з захисту Батьківщини на сьогодні найвищий.

Стосовно платежів за договорами з розтермінуванням оплати: як і повідомлялося раніше, на сьогодні тимчасово призупинено поточні платежі за такими договорами без нарахування пені та штрафних санкцій. Приймання зазначених платежів не проводиться до окремого повідомлення.

Розуміємо усі занепокоєння майбутніх власників квартир у ЖК «Паркове місто», але запевняємо, що компанія планує виконати всі зобов’язання за договорами, і робить все для цього можливе з-огляду на воєнний стан в країні і ситуацію в Києві.

Разом ми все здолаємо, разом до Перемоги!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Паркове місто» ЗАБУДОВНИК - UDP. АДРЕСА - вул. Вишгородська, 45. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Мінська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4, 5, 12, 13, 15, 25, 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.