Від початку 2024 року «Інтергал-Буд» ввів в експлуатацію 180 тис. кв.м житла

Інтергал-Буд

Від початку цього року компанія «Інтергал-Буд» завершила будівництво та ввела в експлуатацію 180 тис. кв.м житлової нерухомості. Це будинки у Києві, Львові, Чернівцях та Житомирі. 

Найбільший обсяг завершеного будівництва у портфелі девелопера припав на столичний ринок нерухомості. В січні компанія отримала сертифікат готовності на будинок №6 житлового комплексу «Сирецькі сади», в березні готовність до експлуатації було підтверджено в будинку №10 ЖК «Нивки-Парк», в будинку №1 ЖК CITY HUB та 1 і 2 секції комплексу «Паркові озера», а житловий комплекс «Голосіївський» отримав сертифікат на початку квітня. 

«Компанія не знижує темпів будівництва попри війну. Це дозволяє нам підтримувати активну динаміку на будмайданчиках та своєчасно, а іноді й з випередженням, завершувати будівництво житлової нерухомості. Цей рік ми розпочали з отримання сертифіката для будинку №6 в проєкті «Сирецькі сади», а наприкінці року сподіваємось добудувати ще й будинок №9 цього комплексу», — зауважила директорка з маркетингу компанії «Інтергал-Буд» Тетяна Донкоглова.

Наразі в столичному регіоні компанія зводить десять житлових проєктів. Це комплекси комфорт та бізнес-класу. «Більшість об'єктів доступні до вибору учасниками державних програм єОселя та єВідновлення. Саме цей сегмент покупців на ринку нерухомості зараз найбільш активний. Їх цікавить готове до заселення житло, в першу чергу — пропозиція квартир з ремонтом від забудовника», — повідомляє директорка з маркетингу.

В компанії зауважують, що повномасштабне вторгнення вплинуло на запити покупців первинки. Понад третина угод припадає на об'єкти, введені в експлуатацію. Кількість людей, готових очікувати завершення будівництва рік та більше, значно скоротилась. До прикладу, восени 2021 року 52% угод стосувалась купівлі квадратних метрів низького етапу готовності. Станом на кінець 2023 року цей показник впав до 11%. 

«Зросла популярність просторих помешкань. Якщо раніше під завершення будівництва однокімнатних квартир малої площі у продажу практично не залишалось, то зараз активніше розкуповують дво- та трикімнатні квартири», — додала Тетяна Донкоглова.