Відеоогляд ходу будівництва ЖК Creator City лютий 2021

ЖК Creator City лютий 2021

Станом на лютий 2021 року монолітний каркас першого будинку ЖК Creator City зведений на 100%, так само повністю залиті сходові марші. Будівельники закінчують влаштування зовнішніх та внутрішніх цегляних стін. Внутрішні інженерні системи першого будинку виконані на 85%, розпочато встановлення швидкісних ліфтів марки KONE.

На місці під другим будинком вже закінчують роботи із влаштування котловану.

Довідка СтройОбзор: ЖК Creator City — це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу з 8-ми будинків від компанії «Креатор-Буд». Будинки об'єднані спільною прибудинковою територією — житловим простором для відпочинку, прогулянок і спорту, з ландшафтним парком площею 2 га та власною водоймою, дитячими ігровими зонами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками та зонами вигулу домашніх улюбленців.

ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» — все необхідне для життя знаходиться на території комплексу. Як і в будь-якому сучасному місті, будинки відрізняються один від іншого поверховістю і архітектурним різноманіттям — у кожного будинку свій характер і стиль, об'єднані загальною концепцією. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, дитячий садок, спа і салон краси, а також медичний центр.

Середня ціна - 41 250 грн/м²