Відновлення будівництва ЖК "Синергія Київ" травень 2023

ЖК "Синергія Київ"

Як повідомили СтройОбзор у компанії СИНЕРГИЯ на об'єкті ЖК "Синергія Київ" відновлено будівництво. На будмайданчику розпочались монолітні роботи. Зараз будівельники активно працюють на майданчику та заливають вертикальні конструкції 17 поверху.

Відновлення будівництва проєкту “Синергія Київ” стало фінальним етапом з рестарту робіт на наших об’єктах. На даний момент будівельні роботи відновлені на всіх наших майданчиках Київа та області. Ми продовжуємо будувати та вводити в експлуатацію комфортне житло. Від початку повномасштабного вторгнення, сотні українців отримали ключи від квартир у наших ЖК. Щодо “Синергія Київ”, то ми плануємо завершити всі роботи в другому будинку та ввести його в експлуатацію до кінця 2024 року.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Синергія Київ" - це перший проєкт Будівельної групи Синергія у столиці.  В єдиному концептуальному просторі об’єднане усе, що надихає на творчість, самореалізацію, комфортне щоденне життя та відпочинок. Функціональні планування квартир, підземний паркінг, власна інфраструктура та затишні двір-парки за стандартами Синергії стануть точкою відліку вашого комфортного життя.. Забудовник компанія СИНЕРГИЯ. АДРЕСА - вул. Івана Кочерги, 17а. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна.