ЖК Голосіївська долина: старт продажів 3 будинку

Голосеевская Долина

Компанія “Строй Сіті Development Group” оголошує старт продажів 3 дому у ЖК “Голосіївська Долина”

Пропонуються квартири, які відповідають всім  запитам на затишне житло.

Однокімнатні квартири площею від 35,5 до 41,2 м2 прекрасно підійдуть людям, що цінують індивідуальний комфорт. Вартість таких квартир складає 26000-27000 грн. за м2. 

Для родин, що тільки починають сімейне життя та шукають своє перше житло ідеальними стануть двокімнатні квартири площею від 56,3 до 60,7 м2 вартістю 25500-26500 грн за м2.

Великим же сім'ям, які прагнуть затишку та комфорту для дітей пропонуються трикімнатні квартири на 74,9-80,5 м2. Ціна за м2 складає 25500-26500 грн. 

Покупцям доступна зручна розстрочка під 0%  від забудовника за умови першого внеску у 25% від вартості квартири 

3-й дім ЖК “Голосіївська Долина” стане ідеальним місцем для життя родин із дітьми, адже саме тут розташований дворівневий дитячий садочок для дошкільнят будь-якого віку. В садочку є ясла, молодша та старша групи. Також дитячий садок має свій власний ігровий майданчик.

На даху стилобату 3 будинку знаходиться ще один майданчик, побудований за всіми правилами безпеки. Там же розташована і зона відпочинку.

Зекономити час на покупки дозволить міні торгівельний центр з продовольчим супермаркетом.

На першому поверсі розташовані комерційні площі, які розраховані на різноманітні види бізнесу: кав'ярні, аптеки, еко-лавки, салони краси, побутові ремонтні майстерні, невеличкі ресторани to go, хімчистки.

Для мешканців комплексу у 3 домі ЖК “Голосіївська Долина” розташований підземний паркінг.

1-3 секції ЖК "Голосіївська Долина" вже здані в експлуатацію