ЖК “Голосіївська долина”: нове життя спадку Укрбуда

Голосеевская Долина

Компанією “Строй Сіті Capital”, що входить до групи компаній “Строй Сіті Development Group” отримано сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції, який засвідчує готовність до експлуатації  1, 2 та 3 секцій 1 будинку ЖК “Голосіївська Долина”.

Таким чином Строй Сіті Capital стає одним з перших девелоперів, що вводять в експлуатацію недобуд компанії Укрбуд.

ЖК “Голосіївська долина” був переданий на добудову групі компаній “Строй Сіті Development Group” у липні 2020 року. До цього моменту будівництво комплексу було зупинено на значний проміжок часу.

За рік будівництво відновилося та набуло темпів, які дозволяють інвесторам бути впевненими у тому, що довгоочікувані квартири вони отримають вже найближчим часом. Крім того, “Строй Сіті Development Group” провела повний ребрендінг ЖК “Голосіївська Долина”, повністю змінивши візуальне рішення, зробивши його яскравішим та насиченішим. Це дозволило компанії уникнути зайвих асоціацій із негативною репутацією попереднього забудовника.

Нині у експлуатацію вже введені  1, 2 та 3 секції 1 будинку ЖК “Голосіївська Долина”. Комплекс має безліч переваг для інвесторів, зокрема, в ньому реалізована концепція “міста в місті”, яка надає можливість жителям ЖК вести комфортний спосіб життя та отримувати все необхідне не полишаючи меж комплексу.

У ЖК “Голосіївська Долина” передбачені квартири різних метражів та планувань - від невеликих однокімнатних до просторих помешкань площею до 107 м2.

Комплекс загалом буде побудований за монолітно-каркасною технологією з заповненням керамічною цеглою. Однак перша черга, що вже здана в експлуатацію - це повністю цегляний будинок з товщиною стін 640 мм. Зовнішня теплоізоляція фасаду мінеральною ватою прошарком в 120-150 мм, що зменшує витрати на опалення і кондиціонування. Якісні металопластикові вікна з енергозберігаючим двокамерним склопакетом, за якими не чутно виличної метушні. 

До того ж, родзинкою ЖК “Голосіївська долина” є панорамний зовнішній ліфт, який забезпечує швидке сполучення із найближчою станцією метрополітену "Васильківська".

Подробиці про наявність вільних планувать, цін та умов придбання ви зможете дізнатись на сайті, за телефоном 044 333 77 33, або в центральному відділі продажів за адресою: м.Киів, бульвар Лесі Українки, 23б.