ЖК "Нова Англія": на мапі Києва з'явилась нова адреса

ЖК Новая Англия

Нещодавно, у вересні, інвестори ЖК "Нова Англія", а саме будинку "Манчестер", отримали вже другу гарну новину за цей рік. Адже рішенням Голосіївської РДА їхньому будинку було присвоєно поштову адресу. Першою радісною подією для інвесторів стало вчасне введення будинку в експлуатацію у червні 2021 року, якраз напередодні грандіозного святкування 5-річчя ЖК “Нова Англія”. 

Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія» розташований в Голосіївському районі Києва в  пішій доступності до метро Васильківська (10 хв). Комплекс будується за сучасною технологією Royal House, яка запатентована та сертифікована європейськими стандартами якості. 

Темпи будівництва вражаючі: 7 будинків введено в експлуатацію та заселено, ще 5 – в активній стадії будівництва. Територія ЖК закрита та знаходиться під цілодобовою охороною. Всередині «Нової Англії» розміщено та функціонують: дитячий садок і школа, кафе, магазини, салони, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, зона для вигулу собак, барбекю зона, алея фонтанів. 

«Нова Англія» – це житловий комплекс, де реалізовано головні світові тренди створення комфортного середовища; це поєднання інноваційних технологій будівництва з продуманою до дрібниць територією, плануваннями та архітектурою; це простір можливостей для творчості, роботи, відпочинку та щасливого життя.