Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови

Руслан Кравченко

Помогати Київщині у процесі відбудови продовжить Німеччина.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко після зустрічі з Послом Німеччини в Україні Мартіном Єгером, передає СтройОбзор. 

«Київщина робить колосальну роботу з відбудови зруйнованих та пошкоджених росіянами об’єктів. І такі приклади мають надихати інші регіони активно відновлюватись. Таку високу оцінку почув від Посла Німеччини в Україні Мартіна Єгера під час сьогоднішньої зустрічі», – розповів Руслан Кравченко.

За його словами, пан Посол пригадав, що одразу після звільнення Київщини підраховувалися збитки завдані російським агресором та формувався реєстр пошкоджених об’єктів. Сьогодні ж Київщина зробила значний прорив у відбудові. 

Мартін Єгер повідомив, що у червні в Берліні відбудеться конференція з відновлення України. Посол Німеччини зазначив, що на цій конференції також обов’язково мають бути озвучені потреби Київщини у подальших проєктах з відбудови. 

«Німеччина і надалі готова допомагати у цьому питанні. Тому Київщина вже готує перелік пріоритетних об’єктів», – зазначив Руслан Кравченко.

Ще один позитивний момент, який озвучив Посол Німеччини – готовність німецького бізнесу повертатися до України. Вже навіть відновив роботу офіс торгово-промислової палати Німеччини. 

«Безумовно, Київщина зацікавлена у притоку іноземних інвестицій та створенні робочих місць. Бо це одна з передумов повернення до України людей. Тому максимальну підтримку та створення найоптимальніших умов гарантуємо. Запропонував розглянути питання щодо використання німецькими інвесторами потужностей індустріальних парків Київщини», – додав начальник КОВА.

За його словами, розвивати регіон, відбудовувати його та жити тут у відносній безпеці можемо завдяки нашим військовим. Руслан Кравченко звернувся з проханням до Мартіна Єгера сприяти збільшенню систем ППО, а також підтримати наші мобільні вогневі групи автівками та необхідним оснащенням.

«Ще одне важливе питання – належна реабілітація військових та цивільних. На Київщині плануємо створити міжнародний реабілітаційний центр. Проєкт потребує значних інвестицій. Тому вже формуємо мультидонорську платформу за участі благодійників, урядових та неурядових організацій зі всього світу під егідою американського благодійника Делла Лоя Хансена. Запросив Німеччину долучитися до реалізації цього проєкту», – додав Руслан Кравченко.