Новини будівництва МФК MAYAK березень 2023

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи - бетонуємо 14 поверх моноліту висотки над нульовим рівнем (дах стилобату).

  • Цегляна кладка та влаштування вентиляційних каналів у вежі − по 4 поверх включно.  
  • На готовій частині експлуатованої покрівлі стилобату розпочали планування простору та влаштування пішохідних доріжок. Виконується бетонування плити покриття над круговою рампою з боку ЖК "Амстердам". По завершенню ця частина стилобату також буде передана для укладання покрівельного "пирога".
  • На прилеглій до кругової рампи ділянці тривають земляні роботи під заливку фундаменту завершальної частини стилобату. тут же буде облаштовано ще один заїзд для пожежної техніки на експлуатовану покрівлю.
  • У стилобаті завершується монтаж (готовність 90%) віконних систем на базі алюмінієвого профілю від schüco. склопакети вже на майданчику.
  • Кладка в стилобаті виконана на 80%, розпочали укладання утеплювача. змонтовано демонстраційний зразок оздоблення фасаду облицювальною цеглою. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.