СтройОбзор вітає з Днем будівельника!

Строительство

Щорічно у другу суботу серпня в Україні святкують день будівельника. 

Будівельна галузь завжди була локомотивом економіки. А в наш непростий воєнний час ця професія має велике значення, як ніколи.

Навіть статистика говорить про те, як важливе будівництво для нашого регіону та для України в цілому.

У 2021 році кількість зайнятого населення Харківської області за видом діяльності "Будівництво" становила 55,2 тис. осіб.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у будівництві у 2021-му становила 13312 грн.

За попередній рік підприємствами області було виконано будівельних робіт на суму 20,2 млрд.грн. Нове будівництво склало 58,5% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонт (капітальний та поточний) – 28,3%, реконструкція та технічне переоснащення – 13,2%.

Також за цей період за рахунок нового будівництва в Харківській області прийнято в експлуатацію житлових будівель загальною площею 604,3 тис. кв. м , у тому числі у міській місцевості – 555,3 тис. кв. м, або 91,9% від загального обсягу. В нових житлових будинках було введено в експлуатацію 9614 квартир.

За попередніми даними, у 2021-му у житлові будівлі було вкладено капітальних інвестицій на суму 3,7 млрд.грн (19,1% до загального обсягу капітальних інвестицій в області), у нежитлові будівлі – 3 млрд.грн (15,3%), інженерні споруди – 3,2 млрд.грн (16,4%).

СтройОбзор вітає будівельників із професійним святом! Бажаємо якнайшвидшої перемоги! Ми впевнені, що завдяки вашій праці наша країна стане ще кращою і ще комфортнішою для кожного українця!