BudCapital визнаний провідним девелопером Київської області

BudCapital

Експертна рада премії «Український будівельний Олімп» визначила найкращі будівельні компанії та житлові комплекси у 2021 році. Результатом дослідження вітчизняного будівельного ринку стало нагородження девелоперської компанії BudCapital у номінації «Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво».

«Девелопер пропонує широке розмаїття планувань і площ, локацій, цінових пропозицій та архітектурно-інженерних рішень. У BudCapital ви зможете вибрати саме ту нерухомість, яка найкраще підійде під ваш запит, і приєднатися до числа щасливих власників житла в 27 проектах компанії», - зазначили організатори премії.

Фахівці, які добре знають будівельний бізнес, але не беруть у ньому безпосередньої участі, оцінювали будівельників за кількома критеріями. Експертна рада, до складу якої входять у тому числі представники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Асоціації ріелторів України та Спілки українських підприємців, приділила найбільшу увагу діловій репутації компаній, їх фінансово-економічним показникам, обсягам та якості робіт, виконанню зобов'язань, а також маркетинговому та кадровому потенціалу.