Будинки №6 та №7 ЖК Krona Park II прийняті в експлуатацію

Krona Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат ІУ123230504298 від 12.05.2023 р. про прийняття в експлуатацію будинків №6 та №7 житлового комплексу, підтвердивши відповідність закінченого будівництва об’єктів проєктній документації та готовність його до експлуатації.

Попри війну та важку економічну ситуацію в країні, ми робимо все можливе, аби наші клієнти отримали свої квадратні метри. Наступний крок — присвоєння будинкам поштових адрес та видача ключів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.