Новини будівництва ЖК KRONA PARK II грудень 2022

ЖК KRONA PARK II

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - На фінальній стадії роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 90%. Влаштування покрівлі у секції 3.2 готове на 60%. 
  • Будинок 4 - Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 70%, виконані роботи з 2-го по 9-й поверх. Наразі тривають роботи на 11, 12 та 13 поверхах. 
  • Будинок 6 - Будівельні роботи на стадії завершення. Влаштування вхідних груп та вітражів виконані на 80%. Система опалення готова також на 80%. Майже завершені електромонтажні роботи. Системи водопостачання та каналізації виконані на 85%, протипожежний захист готовий на 90%. Майже завершене влаштування стяжок. Проводиться монтаж мереж зовнішнього електропостачання. Зовнішнє оздоблення майже завершене.
  • Будинок 7  - Будівельні роботи на стадії завершення. Система опалення готова на 85%. Майже завершені електромонтажні роботи. Готовність — 90%. Системи водопостачання та каналізації завершені на 95%, протипожежний захист готовий на 90%. Слабострумні мережі встановлені на 90%. Зовнішнє оздоблення майже завершене.
  • Будинок 8 - Роботи з влаштування монолітного каркаса (13-14 поверхи) майже завершені. Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (3, 4 та 5 поверхи виконані, проводяться роботи з 5 по 6 поверхи). 
  • Будинок 9 - Роботи з влаштування монолітного каркаса добігають кінця (основі роботи виконані, залишились супутні — входи в підвал тощо).  Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (роботи тривають на 3 та 4 поверхах).
  • Будинок 10 - Роботи з влаштування монолітного каркаса виконані на 80% (горизонт 15-го поверху). Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (3 та 4 поверхи виконані,  5 поверх в роботі). 
  • Будинок 12 - Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 10% (бетонування плити 2-го поверху). 
  • Будинок 14 - Завершені роботи з влаштування випробувальних паль.

ЖК KRONA PARK II

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.