Новини будівництва ЖК KRONA PARK II березень 2023

ЖК KRONA PARK II

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - Ведуться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж (внутрішньомайданчикові).
  • Будинок 4 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — майже 80%. Ведуться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж (внутрішньомайданчикові).
  • Будинок 6 - Влаштування вхідних груп та вітражів завершене. Система опалення готова на 85%. Системи водопостачання та каналізації виконані на понад 90%, протипожежний захист практично готовий. Зовнішнє освітлення виконане на 70%. Благоустрій прибудинкової території: чорновий виконаний на 80%, фінішний на 35%.
  • Будинок 7 - Влаштування вхідних груп та вітражів завершене. Система опалення готова на понад 85%. Системи водопостачання та каналізації, протипожежний захист практично готові. Слабострумні мережі встановлені на понад 95%. Влаштування стяжок виконане. Роботи з влаштування оздоблення місць загального користування: оздоблення стін та стель — 95%, підлоги на 95%). Влаштування ІТП виконане на понад 90%. Зовнішнє освітлення виконане на 70%. Благоустрій прибудинкової території: чорновий виконаний на 80%, фінішний на 35%.
  • Будинок 8 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — майже 30%. Виконувалися роботи з бетонування парапету.  
  • Будинок 9 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 20%.
  • Будинок 10 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 15%. Тривають монолітні роботи — армування плити. Готовність моноліту — понад 92%. 
  • Будинки 12, 14 - Підготовка будівельних майданчиків під наступні етапи робіт.

ЖК KRONA PARK II

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.