Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за серпень 2023 року

Alliance Novobud

Шановні клієнти, звітуємо щодо динаміки будівництва у серпні на всіх майданчиках Alliance Novobud.

Illinsky House

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1 - Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді та кахлів на балконах. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) добігають кінця. Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування).  

Будинок 2 - Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на понад 85%. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 95%.

Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 90%. Триває монтаж кахлів на балконах. Завезені металоконструкції огородження балконів, які незабаром почнуть встановлювати.

Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). 

Illinsky House

Паркінг - На фініші роботи з оздоблення пандусів.

Загальнобудинкові роботи - Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з благоустрою — влаштування  фігурних елементів мощення. Проводяться роботи з блискавкозахисту, триває пусконалагодження інженерних систем та гідравлічні випробування. Стартувало влаштування оздоблення центрального піддашка.

Щодня на майданчику працюють до 72 будівельників.

Montreal House

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Блок 1 -  Проводяться роботи з влаштування покрівлі та монтажу повітропроводів.

Блок 2 - Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers на фасаді з внутрішнього двору. Проводяться роботи з монтажу системи вентиляції.

Блок 3 - Тривають монолітні роботи за прибудовою (дитячий садочок). Також тривають роботи з влаштування стін та перегородок. Триває монтаж системи вентиляції та покрівлі.

Блок 4 - Тривають роботи з влаштування стін та перегородок. В процесі й монтаж повітропроводів.

Montreal House

Загальнобудинкові роботи - Проводяться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж водопроводу та каналізації. 

Щодня на майданчику працюють від 38 будівельників.

Krona Park II

Krona Park II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3 - Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Укладання зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід та каналізація) триває. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 85%.   

Будинок 4 - Виконуються роботи з влаштування покрівлі. Готовність 65%.

Будинок 8 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 90%. Ведуться підготовчі роботи під влаштування покрівлі (закупівля та постачання матеріалів на об’єкт).  

Будинок 9 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 90%. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 72%.

Будинок 10 - Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 95%. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 27%.

Krona Park II

Будинок 12 - Тривають активні роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі на рівні 9 поверху. На фінальному етапі гідроізоляція підземної частини каркаса.

Будинки 14 та 16 - Завершено програму випробування паль.

Лавандовий

 «Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1 - Тривають роботи з влаштування стяжки. Також в процесі оздоблювальні роботи та гідроізоляція й утеплення підземної частини каркаса. Триває монтаж світло-прозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій. Влаштування внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та опалення). Відновилися роботи з влаштування покрівлі.  Виконується благоустрій території — влаштування бортів, лотків в зоні над паркінгом.

Будинок 2 - Проводяться роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж: водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції, електрики. Виконується гідроізоляція та утеплення цоколя. Проводиться монтаж вікон ПВХ. Частково виконаний монтаж ліфтового обладнання.

Лавандовий

Загальнопроєктні роботи - Проводяться земляні роботи — благоустрій території. Тривають роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж.   

Madison Gardens

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Будинок 3 - Триває влаштування фасаду. Монтаж ІТП виконаний на 50%. Влаштування зливової каналізації на фінальній стадії. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування на всіх поверхах будівлі. Проводиться монтаж вентиляційних решіток покрівлі. 

Будинок 4 - Будинок введений в експлуатацію та одержана поштова адреса.

Madison Gardens