Новини будівництва ЖК "Illinsky house" вересень 2023

Illinsky house

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Illinsky House тривають роботи:

  • Будинок 1 - Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді та кахлів на балконах. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) добігають кінця. Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). 
  • Будинок 2 - Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на понад 85%. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 95%. Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 90%. Триває монтаж кахлів на балконах. Завезені металоконструкції огородження балконів, які незабаром почнуть встановлювати. Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). 
  • Паркінг - На фініші роботи з оздоблення пандусів. 
  • Загальнобудинкові роботи - Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з благоустрою — влаштування  фігурних елементів мощення. Проводяться роботи з блискавкозахисту, триває пусконалагодження інженерних систем та гідравлічні випробування. Стартувало влаштування оздоблення центрального піддашка.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Illinsky House. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - вул. Наб.-Хрещатицька, 21. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Поштова пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-8; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.