Дмитра Федотенкова підозрюють в організації рейдерства "Укрбуду"

Дмитро Федонков

Державне бюро розслідувань та Генеральна прокуратура України спрямували колишньому співвласнику мережі ресторанів "Tarantino" Дмитру Федотенкову підозру в організації рейдерства "Укрбуду".

Про це стало відомо з джерел в правоохоронних органах, передає СтройОбзор із посиланням на Українські новини. 

Дмитро Федотенков підозрюється "в організації протиправного заволодіння майном підприємства, у тому числі частками їх засновників, учасників, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, за попередньою змовою групою осіб, вчиненому повторно, що заподіяло велику шкоду, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.206-2 КК України. Отже, в результаті здійснення вказаних злочинних дій за попередньою змовою з встановленими слідством особами двічі організував  протиправне заволодіння часткою у 100% в ТОВ "Укрбуд девелопмент", що заподіяли компанії збитки в особливо великих розмірах". 

Ситуацію прокоментував власник "Укрбуду" Максим Микитас.

"Тепер Федотенкова Дмитра Валерійовича чекає міжнародний розшук та "тріумфальне" повернення додому. Нагадаю напередодні війни Федотенков, попереджений своїми кураторами з РФ, виїхав до Відня. Згодом влітку 2022 року Національна поліція України провела обшуки у нього та пов'язаних з ним структур, в результаті яких виявлені звіти щодо фінансування агресії РФ. Далі в вересні 2022 року ДБР провів у нього та його структур обшуки за справою рейдерства Укрбуду, результатом чого стало підозри 14 учасникам злочинного угрупування, в тому числі Майбороді! Тепер нарешті незважаючи на перепони, постійні погрози та бруд – справа дійшла і до Федотенкова!", - сказав він.