До уваги інвесторів ЖК Варшавський Плюс

ЖК Варшавський Плюс

Шановні наші інвестори ЖК Варшавський Плюс! Команда Stolitsa Group активно працює над тим, щоб ви якомога швидше заїхали в свої квартири. Наразі маємо такі напрацювання:

У будинках № 1, 2, 3 після проведення водоканалом аудиту повноти та відповідності виконання вимог по захисту будинків від водоводів Д=1400 мм відповідно конструктивних рішень проєкту влаштування підпірної стінки. Після позитивних висновків фахівців водоканалу компанія матиме можливість подати в будинки воду та видати  ключі інвесторам. Орієнтовна  дата початку оглядів квартир понеділок 13.06.2022. Звертатися до управляючої компанії DIM 9000.

Будинки № 4, 5 зазнали найбільших пошкоджень у березні 2022 року внаслідок авіаударів по ТРЦ “Ретровіль”. Зараз фахівці оцінюють об'єм та склад необхідних робіт і матеріалів для відновлення будинків. Сьогодні компанія вже почала роботу по відновленню об'єктів за свій рахунок. За попередніми оцінками і за умов вирішення логістичних проблем, які зумовлені військовими діями, подача документів на введення в експлуатацію планується у серпні  цього року.

Будинок № 6 - компанія вже формує пакет документів для подальшого завантаження їх до порталу державної електронної системи у сфері будівництва.

Наступним етапом буде проведено завантаження документів для будинків № 9 та 10. Роботи по завантаженню документів планують завершити до кінця липня 2022 року.

Будинки № 7, 8  - до кінця серпня поточного року.

Група компаній Stolitsa Group поновила роботу з 14 травня 2022 року. Ми з розумінням ставимося щодо тимчасових труднощів наших клієнтів виконувати свої зобов'язання щодо оплати розтермінування за договорами. В той час наголошуємо, що офіційний курс Національного банку України є вигідним для оплати своїх поточних зобов'язань за договорами розтермінування.    

Дякуємо захисникам України за можливість працювати далі!