Фасад Синергія Київ змінюється на очах: що новенького?

Синергія Київ

Як повідомили СтройОбзор у компанії СИНЕРГИЯ на об'єкті ЖК "Синергія Київ" інвестори помітили, що на візуалізації столичного проєкту будинок частково прикрашає фасадна плитка. Однак насправді рішення архітекторів ще краще – тут буде використана вентильована фасадна система.

Синергія Київ

Особливість такої системи у тому, що вона передбачає повітряний зазор між лицьовою частиною та утеплювачем. Завдяки цьому у будинку буде здоровий мікроклімат та мінімальний ризик виникнення плісняви на стінах.

До того ж, такі фасади довго зберігають первісний вигляд, не потребують особливого догляду та легко ремонтуються.

Щоб обрати ідеальний колір та фактуру керамогранітної плитки, на стіну будинку змонтували демонстраційні зразки. Вибір зупинили на плитці з матовою поверхнею кольору антрацит. Особливо важливо для нас підтримати український бренд – Allore Group, що виробляє плитку в Київській області.

Наступним кроком став монтаж фасадних кронштейнів – вони будуть опорою для вентильованої фасадної системи.

Далі – монтаж утеплювача. Утеплювач під вентильованою фасадною системою має бути особливим. Для цього використовують кашовану базальтову вату – це двошарова плита, яка з одного боку покрита скловолокном. Воно захищає утеплювач від вітрових навантажень та не дозволяє волозі потрапляти всередину плити. Також кашований шар паропроникний, а це значить, що утеплювач не буде набирати вологу всередині себе, і збереже свої теплоізоляційні властивості. Базальтова вата не горить, а отже підсилює пасивний протипожежний захист будівлі.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Синергія Київ". Забудовник компанія СИНЕРГИЯ. АДРЕСА - вул. Івана Кочерги, 17а. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна.