Яким чином забудовник забезпечить безперебійним теплом мешканців ЖК Синергія Київ

Синергія Київ

Будівельна група Синергія ще на початку проєктування ЖК Синергія Київ планувала опалення за допомогою газової котельні на даху одного з будинків. Та через можливі блекаути в майбутньому, вирішила забезпечити своїх мешканців генератором

Нині ведеться будівництво столичного проєкту ЖК Синергія Київ. Дахова газова котельня вже має міцне перекриття та в майбутньому забезпечить теплом обидва будинки.

То які переваги для мешканців має такий спосіб забезпечення тепла?

  • автономність: опалювальний сезон може початися раніше та закінчитися пізніше залежно від рішення обслуговуючої компанії спільно з мешканцями. Це значно комфортніше, ніж прив’язуватись до конкретної дати чи середньодобової температури, яку обере місто.
  • не потрібно переплачувати за втрату тепла у процесі транспортування його до квартири, адже у випадку дахової котельні втрати мінімальні. Тому, як правило, платіжки за тепло, що продукується в котельні на даху, на 30% менші, ніж за тепло з міських котелень.
  • Будівельна група Синергія забезпечує кожну квартиру лічильником теплової енергії, що дозволить економити за потреби. Для цього можна знизити температуру батареї у квартирі за допомогою вентилю, тим самим скоротити витрати на тепло.
  • подача гарячої води також стає незалежною від міської мережі за наявності котельні на даху. Тобто можна бути впевненим, що щорічна кількамісячна відсутність гарячої води через ремонтні роботи вас не зачепить.

За досвідом тогорічного блекауту стало зрозуміло, що для опалення електроенергія важлива не менш ніж газ чи інше паливо. Річ у тому, що помпа, яка подає тепло трубами, працює на електриці. Тому забудовник вирішив встановити у ЖК Синергія Київ генератор, що й забезпечить стабільну роботу котельні.

Особливість опалення у ЖК Синергія Київ – наявність теплої водяної підлоги, що входить до комплектації кожної квартири. Це не тільки комфортно для ніг, але і запобігає появі зайвої вологості на кухні чи у ванній кімнаті.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Синергія Київ". Забудовник компанія СИНЕРГИЯ. АДРЕСА - вул. Івана Кочерги, 17а. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна.