Головні запитання та відповіді про ЖК Gravity Park

Gravity Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Креатор-Буд» на об'єкті ЖК Gravity Park відповіли на основні запитання:

Які основні переваги локації житлового комплексу Gravity Park?

Житловий комплекс Gravity Park розташований в Святошинському районі, на Берестейському проспекті, 139, в оточені соснового лісу, на території у 18 га. До метро Житомирська 15 хвилин пішки.

З чого складається внутрішня інфраструктура житлового комплексу?

До послуг мешканців і гостей Gravity Park власний ТЦ з кінотеатром, магазинами, ресторанами та SPA комплексом із чотирма басейнами. Також на території буде розташований міні-торгівельний центр з кав'ярнями, аптекою, салоном краси, та магазинами. На території – власний дитячий садочок та школа.

Які типи планувань ЖК Gravity Park у продажу?

В комплексі планування на будь-який смак: від смарт квартир малої площі до просторих трикімнатних. На -1 поверсі продаються комори для зберігання речей. В торгівельному центрі можна придбати комерційні приміщення.

За якими технологіями будується ЖК?

Gravity Park будується за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні та міжквартирні стіни – з керамоблоку. Міжкімнатні стіни – з керамзитобетону. Вікна із 5 камерного профілю, 2-камерного склопакету, заповнені газом аргоном. Будинок утеплений 15-сантиметровим шаром мінеральної вати. Фасад оздоблений декоративною штукатуркою.

Чи є  у вас знижки або розтермінування?

Знижки діють при умові 100% оплати вартості апартаментів. Також є можливість розтермінування на 3 роки з першим внеском від 10%.

Які документи потрібно мати щоб оформити придбання нерухомості?

Попередньо і на самій угоді потрібно мати оригінали паспорту та ідентифікаційний код інвестора, реквізити відкритого банківського рахунку з  випискою наявних на ньому коштів хоча б на 1 внесок. Якщо ви одружений чи заміжня, потрібна особиста присутність дружини/чоловіка на підписанні угоди або оригінал заяви-згоди від дружини/чоловіка, оригінал свідоцтва про укладення шлюбу. У разі наявності шлюбного договору – його оригінал. Якщо підписант по договору є суб'єктом підприємницької діяльності – треба декларацію про доходи.

З яким наповненням передаються апартаменти майбутньому власнику?

Апартаменти здаються з виконаною стяжкою, встановленими радіаторами, лічильниками тепла, води, електроенергії та розводкою системи опалення. В будинку – автономна система опалення, дахова котельня.